MEHED KOOS, ELU HOOS!

pühapäev, 19. veebruar 2017

Külla tuli linnaosavanem pr. Jürgenson

14. veebruaril kell 16 selgus ühtäkki, et on sõbrapäev - linnaosavanem saabus külla koos oma nõunikuga, kelle kätel lebas ilmatu suur kringel. Meil polnud vastu pakkuda muud kui kohvi, heatahtlikke küsimusi ja hiljem kimbuke lilli.
Pr. Jürgenson rääkis oma eelnevatest ametitest ja töödest, misjärel jõudsime nõmmelasi otseselt puudutavate teemadeni. Meie poolt oli küsimusi Nõmme transpordi teemal, uue linnaosa maja kohta, terviseradade korrastamise, tänavate seisukorra ning lumekoristuse ja Nõmme tänavaid ääristavate puitpiirete kohta. Rääkisime meie parkmetsadest, nende umbekasvamisest ja vajalikust alusmetsa korrastamisest. Tegime ettepaneku, et oma klubiga lõikame maha ühe pargi võsa. Pr. Jürgenson kippus ise võsalõikuriga töötama tulema, aga seda me lubada ei saa - ei ole naisinimesele ohutu töö. Idee aga tundub teostuvat. Juba järgmisel päeval võttis meiega ühendust linnamajandusosakonna juhataja hr. Karmo Kuri ja leppisime kokku, et kevadel lõikavad nende spetsid võsa maha ja meie veame selle teede äärde kokku. Nii saab vähemalt üks park näo, nagu poleks kliimasoojenemist ja lehtpuude pealetungi veel ollagi.
Juttu jätkus ja aeg tiksus. Jõudsime veel saada päris hea kindlustunde, et suvise klubiekskursiooni jaoks leiab linnaosa meile oma kõhnukesest rahakotist  veidi tuge. Ja siis kiirustasid külalised ära.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar