MEHED KOOS, ELU HOOS!

kolmapäev, 3. november 2010

02.novembri koosolek


2.novembri 2010 koosolek

Tänane koosolek pidi algama lektori jutustusega Nikolai von Glehni elust ja tegevusest Nõmmel. Kahjuks ei sobinud see aeg kutsutud lektorile. Seetõttu jäi asi tegemata.
Otsustamise loenguks planeeritud aja kasutada mälumängu mängimiseks. Kalevi poolt ettevalmistatud küsimustik ja Pauli muretsetud auhinnad olid selle toreda ürituse korraldamise alused. Ja muidugi 12 osavõtjat, kes tundsid vajadust oma mälu proovile panna. Küllaltki keerulised küsimused said vastused poole tunni jooksul.
Esikoha sai täpseimate vastuste eest Madis ja järgnevad 2-4 kohad läksid jägamisele võrdsed punktid saanud Kalju, Pauli ja Jaagu vahel. Auhinnad üle antud (ja ära söödud) läks aruteluks meie ikka veel olematute ruumide saatusest. Tänane koosolek toimus Urmase tuttava poolt meile väga soodsate tingimustega kasutada antud suurepärases baar-saunas. Kahjuks saame neid ruume kasutada veel ainult kuni aasta lõpuni. Meie palved Nõmme Linnaosa Valitsusele ruumide asjus ei ole veel saanud positiivset vastust, kuid päris maha maetud need võimalused ka veel ei ole.
Arutluse all oli ka meie järgmine kokkusaamine Tallinna Botaanikaaia külastamiseks, mille organiseerib meile Magnold. Kokkusaamine toimub 16. novembril kl. 14.45 Tallinna Botaanikaaia tagumise värava juures. Edasi juhatab meid Magnold.
Meie klubi liikmeskond täienes uue liikme Priiduga ja kohal olid veel Johannes, Hilmo, Rein Purje, Rein Koppel, Jaak, Madis, Tiit, Magnold, Kalju, Arnold, Joel, Kalev, Priit Sandla, Urmas, Paul, Toomas, Edvard ja Tavi.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar