MEHED KOOS, ELU HOOS!

kolmapäev, 8. september 2010

NVK protokoll nr. 18

NVK protokoll nr.18.


Alfredi pubis 07.09.10.

Kohal olid: Arnold Branten, Rein Koppel, Paul Kustala, Johannes Kuura , Urmas Lepik, Tiit Luiga, Madis Pobul, Rein Purje, Kalev Rannala, Jaak Sal-Saller, Hilmo Seppel, Feliks Unt.

See oli meie esimene kohtumine sügis-talvisel hooajal. Kuidas möödus klubil suvi? Juuli algul käisime ekskursioonil piki põhjarannikut Narvani (vt. pilte eelmises postituses). 13.-l augustil käisime Varbola puupäevadel skulptuuride saagimist uudistamas. Veel tegime juulikuus hulgakesi tööd ühes lasteaias, värvisime, parandasime ja korrastasime ning teenisime sel viisil klubile kena kapitali sügis-talviste ettevõtmiste korraldamiseks. Klubi heaks töötasid Rein Koppel, Rein Purje, Kalev Rannala, Jaak Sal-Saller, Tiit Luiga, Paul Kustala, Eero Laidre, Joel Vahur, Enn Landra, Urmas Lepik. 31.-l augustil sai seitse meest selja suvisest higist puhtaks Arnoldi saunas.
Nüüd arutasime tegevusideesid järgmiseks hooajaks.
Esimese tegevusena jätkame juba tuttavas lasteaias mõnede poolelijäänud töödega 14.09.10 õhtul kell 18.00.
Kindlalt sai otsustatud, et 21.septembril sõidame Ellamaale külla Johannesele, teeme seal jalgsimatka ümber Valgejärve, võistleme Juhani suvekodus puulõhkumisoskustes ja käime korralikus eesti maasaunas. Selle kohtumise ajaks saab selgeks, kas idee hakata regulaarselt külastama Haiba lastekodu lapsi leiab toetust lastekodu poolt. Kui jah, siis hakkame selle teemaga kohe tegelema.
Valmistame ette jalgrattaretke Pääsküla raba teedel (ca 12 km). See peaks toimuma 06.10.10. Sõidu lõpetamiseks on Kalev kutsunud osavõtjad (eeldatavalt 8 inimest) oma kodusauna.
19.10.10. korraldame maleturniiri Alfredi pubis ja 02.11.10. mälumängu samas kohas.
Veel korraldame Nõmme kirikute külastuse, kuhu palume kirikute ajalugu ja tegevust tutvustama nende kirikute õpetajaid.
Klubi liikmed toetasid mõtet, et me peaksime tegelema nii sotsiaalsel kui ka akadeemilisel suunal. Selleks püüame saada kasulikeks ja vajalikeks lastekodulastele ja korraldada ka edaspidi kohtumisi erinevate alade spetsialistidega ning pidada „jututube“ ühiskondlikel ja maailmavaatelistel teemadel. Tavi Nirk, Teadlaste Maja liige, lubas viia meid kokku teadlastega, kellelt kuuleme teadusuudiseid.

Kui seda blogi juhtub lugema mõni meiega liituda soovija, siis ootame teda meiega ühendust võtma. Uued liikmed on teretulnud!

Ellamaa-sõidule registreerusid Tiit, Rein Purje, Urmas, Feliks, Kalev, Jaak, Paul, Joel, Hilmo ja Rein Koppel. Paul võtab esimesed sõitjad bussi Nõmme keskväljakult 21.09.10. kell 11.00 ja viimased Pääsküla jaama parklast kell 11.10. Kõik võtavad kaasa endale sobivad toidud-joogid jalgsimatka ajaks, edasise eest hoolitseb Johannes.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar